קונה רכבים לפירוק

  • קונה רכבים לפירוק
    קונה רכבים לפירוק
  • קונה מכוניות
    קונה מכוניות

Shalom Zohar

‎Create Your Badge‎

Google


     

 

מחפש ? מצא קונה רכבים לפירוק 054-5911111

 

מידי שנה בשנה נוספים אלפי רכבים לכבישי ישראל. על פי רוב לא קל למכור את הרכבים הישנים ולפעמים מחירו של התיקון גבוה יותר ממחיר הרכב. משרד התחבורה רוצה מאוד להיפטר מרכבים שעבר זמנם אשר מזהמים את האוויר ומציע לבעלי המכוניות הישנות שירות הנקרא פירוק רכבים.

 

פירוק רכביםכל האינפורמציה בעניין פירוק רכבים                          

 

1. יש אמצעי להפסקת פעולתם של כלי רכב שעבר זמנם והוא פירוק רכבים. בעלי הרכבים יוכלו להיפטר מהמכונית הישנה והמשומשת על ידי מכירת המכונית לתעשיית הברזל ולחלקי חילוף לרכבים אחרים. פירוק רכבים נותן אפשרות למחזר חלקים שונים מהמכונית, להעביר אותם לתעשיית הברזל ובדרך זו לשמור על איכותה של הסביבה.

 

2. פירוק רכבים הוא עניין שלא דורש בירוקרטיה מסובכת. צריך להעביר את הרכב אל מגרש הפירוק, להודיע למשרד התחבורה ואגף הרישוי על ביטול הרישיון של הרכב ולרשום את הרכב לבעלותם של בעלי המגרש.

 

3. לאחר פירוק הרכב ע"י המתעסקים בשטח של פירוק רכבים משווקים החלקים של הברזל לתעשיות הברזל או שיש חלקים אחרים מהרכב אשר ניתן להעבירם שיפוץ ולאחר מכן להוציאם לשיווק כחלקים משופצים. בזמן שבעל המגרש מוכר,לדוגמה, מנוע מכונית, הוא מוכרח להראות בעלות על המכונית. עקב כך כאשר הינכם מוכרים רכבים לפירוק הנכם חייבים לבצע העברת בעלות גם על רכב ישן מאוד ומקרטע

 

. מחפש ? מצא קונה רכבים לפירוק 054-5911111

 

 

 

4. במקרה שלרכב הישן לא קיים טסט אי אפשר להעביר את הבעלות עליו, לאחר שמכרתם את האוטו למגרש הגרוטאות מומלץ להגיע למשרד הרישוי ולהשאיר שם את הרישיונות של האוטו הישן. אםלא תעשו כך, הנכם עשויים להיות מואשמים במסחר בחלקים גנובים.

 

רכבים לפירוק – חוסכים פגיעה במחצבי הברזל

 

1. בתעשיית הברזל מפיקים תועלת רבה ושימוש חוזר בחלקיהם המתכתיים של רכבים לפירוק. מלבד זאת יש תועלת רבה בהוצאתם משימוש של רכבים לפירוק, דבר המונע זיהום אוויר ומביא להעלאת איכות הסביבה.

 

2. חברות העוסקות בתחום של רכבים לפירוק קונות את המכוניות הישנות, אבל לא במחיר מחירון. המחיר של רכבים לפירוק מעודכן מפעם לפעם באמצעותו של משרד התחבורה הקובע את המחירים. בתמורה שתקבלו עבור המכונית הישנה תוכלו לקנות אוטו יותר חדש שיהיה יותר בטוח ויתרום לאיכות הסביבה.

 

קונה רכבים לפירוק - כמה שווה הרכב הישן?

 

1. ברחבי הארץ קיימים עסקים מיוחדים הקונים רכבים לפירוק. לצורך עיסוק בענף אשר מחפש לקנות רכבים לפירוק קיים צורך מעשי להשיג רישיון ייעודי ממשרד התחבורה המאפשר להתחיל לעסוק בתחום.

 

2. בעל עסק אשר רוכש רכבים לפירוק צריך לתת תשלום במזומן לבעל הרכב הישן על פי המחירים שקבע משרד התחבורה. על פי רוב אפשר לקבל עבור רכבים לפירוק סך של שלשת אלפים שקלים חדשים.

 

3. המחיר המשולם בעבור רכב הנמכר במגרש של קונה רכבים לפירוק הינו עשרה אחוזים ממחירו של הרכב לפי המחירון. בעל מגרש המכוניות יגרור את הרכב על חשבונו במידה ומחירו של הרכב יותר נמוך מהמקובל.

 shalom zohar google+

 

 בלוג פורץ מנעולים

 

אנו מספקים שירותי קונה רכבים לפירוק פירוק מכוניות בכל מצב ,שירותי גרר ושירותים נוספים באזורים הבאים : אופקים,אור יהודה,אור עקיבא,אורנית,אילת,אלעד,אלפי מנשה,אלקנה,אשדוד,אשקלון,באר שבע,בית אל,בית שאן,בית שמש. באזור המרכב מכירת רכב לפירוק בערים בני ברק,בת ים,גבעת זאב,גבעת שמואל,גבעתיים,דימונה,הוד השרון,הר אדר,הרצליה,חדרה,חולון,חיפה,טבריה,יבנה,יקנעם,ירושלים,כפר סבא. מכירת רכבים באזור צפון הארץ בערים כרמיאל,לוד,מגדל העמק,מודיעין וישובים סמוכים,מעלות,נהריה,נס ציונה,נצרת,נצרת עילית,נשר,נתניה,עיר הכרמל,עכו,עפולה,ערד,פתח תקווה,צפת,קרית אונו,קרית ארבע,קרית אתא,קרית ביאליק,קרית גת,קרית ים,קרית מוצקין,קרית מלאכי,קרית שמונה,קרני שומרון,ראש העין,ראשון לציון,רהט,רחובות,רמלה ,קונה רכבים לפירוק ברמת גן,רמת השרון,רעננה,שדרות,תל אביב – יפו.

מנעולן


Page Rank